Užpildykite užklausos formą

Turintiems stabilias pajamas užsienyje – siūlo paskolas būstui itin palankiomis sąlygomis

2020 m. Lapkričio 11 d.

Kredito unija Zanavykų bankelis kviečia emigracijoje dirbančius ir apie namus gimtinėje galvojančius tautiečius įvertinti naujus finansinių paslaugų pasiūlymus.

„Net ir dirbant gerai apmokamą darbą sutaupyti nėra paprasta. Todėl kraštiečiai pastaraisiais metais aktyviai domisi galimybe pasinaudoti kredito unijos Zanavykų bankelis teikiamu finansavimu. Mūsų kredito unija kiekvieną prašymą svarsto individualiai, dirbame su įvairios apimties programomis, kurios paskolas daro dar patrauklesnėmis“, – teigia kredito unijos Zanavykų bankelis valdybos pirmininkė Aušrelė Pukinskienė ir kviečia domėtis ne tik metinėmis palūkanomis, bet ir įmokų atidėjimo terminais bei kitais svarbiais aspektais.

Šiuo metu užsienyje gyvenantiems lietuviams, norintiems pasiskolinti, reikia pusmetį gauti stabilias pajamas ir dirbti pagal neterminuotą darbo sutartį. Esant netipinei situacijai, gali tekti pateikti ir daugiau duomenų.

Svarbu atsakingai pasirinkti kreditorių

Renkantis finansavimo partnerį rekomenduojama atkreipti dėmesį ne tik į metinę palūkanų normą, bet ir į papildomas sąlygas: galimą mokėjimų atidėjimą, greitesnį paskolos grąžinimą, siūlomą paslaugų, nuolaidų paketą bei kitus niuansus.

„Visus besikreipiančius raginame pakalbėti ne su viena kredituojančia įstaiga, pasitarti su nepriklausomais finansų konsultantais ir tik tada priimti sprendimą. Į visus savo klientus žiūrime tik kaip į lygiaverčius verslo partnerius. Be to, visi, kaip nors finansiškai susiję su kredito unija Zanavykų bankelis, tampa ir jos nariais, galinčiais daryti įtaką organizacijos sprendimų priėmimui. Gyvenant užsienyje iš pirmo žvilgsnio įsigyti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje gali atrodyti sunkiai įgyvendinama užduotis, tačiau mes sakome – tereikia pradėti šnekėtis“, – dėsto A. Pukinskienė

Siekiant gauti būsto kreditą visas sąlygas galima aptarti nuotoliniu būdu net ir neturint notaro patvirtinto įgaliojimo. Pasirašant sutartį, klientai kviečiami atvykti į kredito unijos būstinę, esančią Šakiuose.

 Besiskolinantiems svarbu:

  • Metinė palūkanų norma;
  • Mokėjimo atidėjimo ar kredito grąžinimo anksčiau laiko sąlygos;
  • Jei kreditavimo įmonei atrodote labai mokiu klientu, ji Jums suteiks palankesnes sąlygas, didės galimybės derėtis;
  • Kredito unijose skolintis daugeliu atveju yra paprasčiau nei kitose finansinių paslaugų įstaigose.
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.