Užpildykite užklausos formą

Paskola apyvartiniam kapitalui

Tyler Franta Iusj25iyu1c UnsplashTrumpalaikė paskola įmonėms skirta plėtoti verslui, įmonės apyvartinio kapitalo poreikiams patenkinti ar greitam sprendimui į staiga išaugusią įmonės gaminamų produktų ar suteikiamų paslaugų paklausą. 

PAGRINDINĖS PASKOLOS APYVARTINIAM KAPITALUI SUTEIKIMO SĄLYGOS:

  • paskolos suma nustatoma atsižvelgiant į įmonės apyvartinių lėšų poreikį, finansines galimybes grąžinti kreditą ir turtą, kurį galima įkeisti kredito grąžinimui užtikrinti;
  • paskola suteikiama iki 36 mėn. laikotarpiui;
  • paskolos grąžinimas lygiomis/mažėjančiomis dalimis arba sudarius infividualų, įmonės poreikius atitinkantį, paskolos grąžinimo grafiką;
  • paskolos grąžinimas užtikrinamas nekilnojamojo turto įkeitimu, indėlių, piniginių lėšų, vertybinių popierių įkeitimu, laidavimu, UAB “Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) garantija.

Paslaugų, operacijų ir mokėjimo kortelių įkainiai, galiojantys nuo birželio 7 d.

Daugiau informacijos apie paskolos apyvartiniam kapitalui suteikimo sąlygas ir palūkanų normą teiraukitės kredito unijoje Zanavykų bankelis.

Kaip tapti kredito unijos Zanavykų bankelis nariu?

Jūsų patogumui į kredito uniją galite kreiptis iš anksto užpildę paraišką paskolai apyvartiniam kapitalui gauti.

Paraiška

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.