Užpildykite užklausos formą

Vaiko indėlis

Shutterstock 570069949Ilgalaikė taupymo priemonė Jūsų vaiko ar anūko naudai iki jam sueis 18 metų. Vaiko indėlis – puikus pasirinkimas užtikrinti finansinį pagrindą jaunuolio savarankiško gyvenimo pradžiai, išpildyti svajonę studijuoti užsienyje ar turėti nuosavą būstą, todėl rekomenduojame šiam tikslui pradėti taupyti kuo anksčiau. Prie indėlio kaupimo ir jo sąskaitos papildymo gali prisidėti visi – tėvai, seneliai, krikšto tėvai, giminaičiai. 

Vaiko indėlio palūkanos skaičiuojamos vieną kartą per mėnesį nuo indėlio sąskaitoje esančios sumos. Priskaičiuotos palūkanos pervedamos į indėlio sąskaitą. Indėlį nutraukti gali asmuo, kurio naudai buvo atidarytas indėlis, kai jam sukaks 18 metų arba asmuo, kuris atidarė indėlio sąskaitą. Vaiko indėlis dalimis neišmokamas. 

Vaiko indėlio sutartį gali sudaryti tėvai atvykę į artimiausią KREDA grupės kredito uniją.

Vaiko indėlio palūkanų normos teiraukitės artimiausioje KREDA grupės kredito unijoje.

INFORMACIJA INDĖLININKUI APIE INDĖLIŲ DRAUDIMĄ

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Daugiau informacijos apie indėlių draudimą rasite ČIA.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.