Užpildykite užklausos formą

Smulkieji verslai vis dažniau skolinasi iš kredito unijų

2020 m. Rugsėjo 21 d.

KREDA grupės pajamos per šių metų 8 mėnesius išaugo 22 proc. – iki 6,56  mln. Eur. Gerėjančius finansinius rezultatus nulėmė pasirinkta strategija koronaviruso pandemijos akivaizdoje.

Lietuvos banko atlikta apklausa rodo, kad COVID-19 įkarštyje bendrus skolinimo įmonėms standartus griežtino keturi bankai. Tuo metu kredito unijos, veikiančios su prekės ženklu KREDA, vertino ir vertina susidariusią situaciją kaip naujų galimybių paiešką. Pasirinkta strategija pasiteisino, o tai liudija KREDA grupės rezultatai: palūkanų pajamos išaugo 29 proc., o palūkanų pajamos iš paskolų ūkio subjektams – 54 proc., lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.

Pasak KREDA unijų grupės narės, Zanavykų bankelio unijos Valdybos pirmininkės Aušrelės Pukinskienės, unija adaptavo savo teikiamas finansines paslaugas verslui ir gyventojams sunkiu laikotarpiu, pritaikė naujus lengvatinius pasiūlymus.

„COVID-19 įkarštyje įvertinę situaciją, toliau teikėme paskolas būstui, žemės ūkiui ir verslui. Bendradarbiaujame su Žemės ūkio paskolų garantijų fondu (ŽŪPGF), todėl ne tik verslui, bet ir ūkininkams galime pasiūlyti palankias sąlygas finansavimui. Imantys paskolas apyvartinėms lėšoms iki 36 mėn. gali gauti palūkanų kompensavimą, tai yra labai patogu ir naudinga laiku atsiskaityti už trąšas, degalus, sėklas ir kt., taip pat žemdirbiams turime lengvatinį finansavimą žemės ūkio technikai įsigyti. Vertiname kiekvieną kreditavimo projektą individualiai, o ne visą ūkio sektorių, kuris gali būti įvardintas kaip labiausiai nukentėjęs dėl vienokių ar kitokių rizikų. Kiekvienas, tapęs mūsų klientu, įgyja teisę dalyvauti unijos valdymo procesuose bei sprendimų priėmimuose. Toks verslo modelis yra ekonomiškai naudingų abipusių santykių pagrindas. Su nariais puoselėjame ilgalaikius santykius, pagrįstus abipuse pagarba ir pasitikėjimu.“, – sako kredito unijos Zanavykų bankelis Valdybos pirmininkė A. Pukinskienė.

Paskolų portfelio augimas 2020 m. rugpjūčio mėnesio pabaigoje buvo 1,02 mln. Eur didesnis  nei 2019 m. lyginamuoju laikotarpiu

KREDITO UNIJA ZANAVYKŲ BANKELIS teikia finansines paslaugas Šakių rajono bendruomenei nuo 1998 m. Kredito unija pasitikėjimą pelnė teikdama kokybiškas paslaugas, lanksčiai, greitai ir profesionaliai reaguodama į kiekvieną besikreipiantį finansinio sprendimo bei vykdydama stabilią, patikimą ir ilgametę veiklą. Stokojate apyvartinių lėšų veiklai, kuriate naują verslą, perkate būstą, planuojate ūkio plėtrą ar žemės pirkimą – Zanavykų bankelio specialistai ras naudingiausią Jums finansinį sprendimą, suteiks paskolą geriausiomis sąlygomis. Unijos narių indėliai apdrausti, todėl patikimai galite taupyti atostogoms, mokslams, vaikų ateičiai, atidėti santaupų nenumatytiems atvejams. Mes dirbame Jums ir esame arčiau Jūsų!

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.