Užpildykite užklausos formą

Planuojate naujo sezono žemės ūkio darbus? Trūksta apyvartinių lėšų? Padėsime išspręsti šią problemą

2021 m. Kovo 12 d.
20200919 065552

Kredito unijos Zanavykų bankelis narės Daivos Sinkevičiūtės daryta žemės ūkio darbų nuotrauka

Kredito unija Zanavykų bankelis  siūlo galimybę žemdirbiams  pasinaudoti trumpalaikiu, iki 12 mėn. trukmės, apyvartinių lėšų finansavimu (paskola) įkeičiant Nacionalinės mokėjimo agentūros (toliau NMA) išmokas. Išmokų pervedimas užtikrinamas pagal Bendradarbiavimo ir duomenų teikimo sutartį tarp kredito unijos Zanavykų bankelis ir NMA.

Nehipotekinis išmokų įkeitimas kaštų ir laiko sąnaudų atžvilgiu yra labai patrauklus: finansavimas  apyvartinėms lėšoms  išduodamos  be papildomo pajaus  įnešimo.

Verta žinoti, kad ūkio subjektai gali kreiptis į Žemės ūkio paskolų garantijų fondą dėl palūkanų kompensavimo, jei paskola imama:

  • apyvartinėms lėšoms, trumpalaikiam turtui įsigyti (kurui; trąšoms; augalų apsaugos priemonėms; dauginamajai medžiagai; pašarams ir (ar) jų priedams; žemės ūkio technikos ir (ar) įrangos atsarginėms dalims; veterinarinėms priemonėms ir kt.);
  • žemės ūkio technikos ir (ar) kitos gamybinės įrangos įsigijimui;
  • nekilnojamojo turto statybai, biologiniam turtui įsigyti ir kt.

Palūkanų kompensavimas garantuojamas vadovaujantis Žemės ūkio ministro įsakymu „Dėl žemės ūkio ministro 2020 m. birželio 26 d. įsakymo Nr. 3D-482 „Dėl Valstybės pagalbos priemonės „Palūkanų ir garantinės įmokos kompensavimas COVID-19 ligos protrūkio laikotarpiu“ schemos patvirtinimo“ pakeitimo“ pratęsiamas sprendimų priėmimo dėl pagalbos suteikimo terminas iki 2021 m. birželio 30 d.

Iki nurodytos datos gali būti priimami sprendimai kompensuoti garantinę įmoką (100 proc.) ir kompensuoti palūkanas, ne ilgiau kaip už 36 mėnesių laikotarpį (100 proc. už laikotarpį nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2021 m. birželio 30 d. ir 80 proc. už likusį kompensavimo laikotarpį).

Domina paskola jūsų ūkiui? Spauskite žemiau esantį mygtuką ir savo kontaktais užpildykite užklausos formą.

Mygtukas

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.