Užpildykite užklausos formą

Lenktynininkas Antanas Juknevičius šakiečius džiugino gyvomis Dakaro istorijomis

2020 m. Liepos 10 d.

Rsz Dsc 0798 1Mindaugo Karūnavimo dieną Šakių ežero pusiasalyje startavo jungtinis lenktynininko Antano Juknevičiaus ir jo  partnerių KREDA projektas – „KREDA veža Dakaro istorijas“. Daugiau nei tris mėnesius truksiantis turas aplankys 12 Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose įsikūrę KREDA kredito unijos.

„Labai džiaugiuosi, kad pirmoji turo stotelė būtent Šakiuose. Čia dar niekad neesu buvęs ir šiandien esu labai nustebintas vietinio zanavykų svetingumo. Labai dėkoju vietinei KREDA komandai iš „Zanavykų bankelio“ už tokį sutikimą. Juokiausi, kad jie turbūt net orą užsakė, kad visi susirinkę liktų sausi. O kas galėjo pagalvoti, kad šakiečiai tokie Dakaro fanai. Vos spėjau atsakyti į visų susirinkusiųjų klausimus, tad manau, kad susitikimas tikrai pavyko“, – kalbėjo Dakaro legenda A.Juknevičius.

Gyvų Dakaro istorijų klausyti gausiai susirinkusius KREDA komandos gerbėjai domino pačios įvairiausios temos: A.Juknevičiaus karjeros pradžia, pasiruošimas pirmajam Dakarui, didžiausi trasoje atsitikę kuriozai ir kitos smulkmenos. Geriausių klausimų autoriai buvo apdovanoti KREDA ir „Zanavykų bankelio“ įsteigtais prizais.

Toliau estafetę iš „Zanavykų bankelio“ perima kita KREDA narė – Joniškio kredito unija. Joniškyje A.Juknevičius lankysis ir nuotykių kupinas istorijas pasakos liepos 18 dieną.

Antanas Juknevičius  –  labiausiai patyręs ir daugiausiai, net 10 kartų Dakaro ralyje dalyvavęs sportininkas iš Lietuvos. Lenktynininkas tris kartus pagerino Baltijos šalims priklausantį geriausią rezultatą automobilių kategorijoje.

2018- aisiais A.Juknevičius organizatorių oficialiai pripažintas Dakaro ralio Legenda.

 

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.