Užpildykite užklausos formą

Kredito unija Zanavykų bankelis prisijungė prie Europos Sąjungoje veikiančių momentinių mokėjimų platformos

2021 m. Sausio 06 d.

05 Be Logo V2Šią paslaugą klientai vertina už ypatingą greitį ir funkcionalumą  – vos per kelias sekundes nuo pavedimo pinigai pasiekia adresatą visą parą be poilsio ir švenčių dienų.

Momentinių mokėjimų paslauga, skirta bendrą mokėjimų eurais erdvę (SEPA) sudarančioms Europos valstybėms. Lietuvos bankas šią paslaugą įdiegė savo mokėjimų sistemoje CENTROlink. Šis mokėjimo būdas toks pat saugus kaip ir įprastas, pavyzdžiui, per internetinę bankininkystę arba mobiliąją programėlę telefone.

„Nuo šiol kredito unijos Zanavykų bankelis klientams suteikiame galimybę realiuoju laiku atsiskaityti su tiekėjais, partneriais, o lėšos įskaitomos akimirksniu – net jei jos pervedamos tarp skirtingų mokėjimo paslaugų teikėjų Europos Sąjungos valstybėse. Svarbu, kad finansinių paslaugų įstaiga būtų prisijungusi prie momentinių mokėjimų schemos“, – teigia kredito unijos Zanavykų bankelis valdybos pirmininkė Aušrelė Pukinskienė.

Norėdami atlikti momentinį mokėjimą kredito unijos Zanavykų bankelis nariai gali tai padaryti, prisijungę prie savo interneto banko paskyros, o „Mokėjimų“ meniu turi pasirinkti punktą „Naujas mokėjimas“. Įvedus gavėjo sąskaitą „ekreda“ sistema patikrina, ar procedūra galima ir pasiūlo ją atlikti.

Pagrindiniai momentinių pavedimų privalumai

  • Mokėjimas atliekamas ir gaunamas realiuoju laiku
  • Narys mokėjimą gali  atlikti jam patogiu laiku
  • Gaunamų lėšų limitas iki 100 000 Eur
  • Pervedamų lėšų limitas iki 10 000 Eur

 

Mūsų šalyje prie šios tarptautinės sistemos taip pat yra prisijungę SEB bankas, Šiaulių bankas, AS Citadele Lietuvos filialas, Swedbank, Rato kredito unija bei elektroninių pinigų įstaigos: „Paysera LT“, UAB Revolut Payments, UAB SumUp EU Payments, UAB TRUSTCOM FINANCIAL, UAB Transactive Systems,  UAB „Argentum mobile“, UAB „NIUM EU“, UAB Travel Union ir UAB Verse Payments Lithuania.

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.