Užpildykite užklausos formą

Įsigyk būstą su kredito unija Zanavykų bankelis ir pasinaudok valstybės subsidija

2020 m. Spalio 20 d.

Zanavyk SubsidViena iš didžiausių jaunų šeimų svajonių – turėti nuosavus namus.  Nuo 2018-ųjų metų, siekiant padėti joms, skiriamos valstybės subsidijos. Šiais metais galimybė gauti paramą, įsigyjant ar statant būstą, suteikiama didesnėje dalyje šalies teritorijų – į sąrašą įtraukti Tauragė, Gargždai ir net dalis Palangos.

Kredito unija Zanavykų bankelis sėkmingai prisijungė prie šios LR Vyriausybės iniciatyvos ir jau realiai prisidėjo prie naujakurių įkurtuvių.

Kaip teigia Šakių miesto gyventojas Kornelijus Birbilas, galimybė gauti valstybės subsidiją savo pirmajam būstui – didelė pagalba tiems, kurie anksčiau apie tai tik nedrąsiai svajodavo.

„Jaunoms šeimoms, kurios turi darbus, tai puiki proga. Gali įsigyti būstą be pradinio įnašo, reikia užsidirbti tik mėnesinėms įmokoms. Mes turime vieną vaiką, tai valstybės subsidija siekė 20 proc. arba 6000 eurų. Ir tai tikrai solidi pagalba. Visada, kai tik išgirstu, kad jauna šeima kalba apie būsto įsigijimą, pasidalinu šia žinia. Tai šauni galimybė“, – sako K. Birbilas, įsigijęs būstą su kreditu per Zanavykų bankelį.

Regionai – neatrastas perlas

Į Šakius atsikrausčiusios ar sugrįžusios šeimos ne retai atranda tai, ko nesitikėjo – idealias sąlygas auginti vaikus, modernias mokyklas bei galimybę pradėti savo verslą.

„Vis daugiau šalies biudžeto lėšų tenka regionų plėtrai, o pastarieji savo infrastruktūra dažnai jau net lenkia kai kuriuos didžiuosius mietus, kur susirasti patrauklią darbo vietą tampa iššūkiu. Džiaugiamės, kad daugėja jaunų žmonių, kurie įsigiję būstą rajone grįžta, prašydami padėti įkurti verslą ar ieškodami plėtros galimybių bei dalijasi sėkmės istorijomis“, – sako kredito unijos Zanavykų bankelis valdybos pirmininkė Aušrelė Pukinskienė.

 Regionai išskirtiniai tuo, kad:

  • Juose nebūna kamščių ir mažesnė oro tarša;
  • Lengviau pasiekiamos mokyklos bei darželiai, ne retai pėstute;
  • Didesnis bendruomeniškumo jausmas bei savitarpio pagalba;
  • Palankesnės sąlygos vystyti ar įkurti savo verslą dėl mažesnės konkurencijos.

 

Ką svarbu žinoti norint gauti subsidiją:

  • Subsidijas gali gauti jauna šeima, kurios nariai yra ne vyresni nei 36-erių metų amžiaus;
  • Subsidija suteikiama ne didesniam nei 87 tūkstančių eurų vertės būsto kreditui;
  • Subsidija gali siekti nuo 15 % iki 30 % ir priklauso nuo šeimoje augančių vaikų skaičiaus;
  • Su subsidija įsigytas būstas bent dešimt metų nuosavybės teise turi priklausyti subsidijos gavėjams. Priešingu atveju subsidija turės būti grąžinta į valstybės biudžetą.

 

Kredito unija  Zanavykų bankelis, veikianti Šakių rajone, ne tik suteikia būsto paskolas, tačiau ir konsultuoja subsidijų gavimo klausimais. Jei abejojate ar tiesiog norite sužinoti daugiau, nuoširdžiai kviečiame susitikti su mūsų specialistais, kurie padės priimti atsakingus bei naudingus spendimus.