Užpildykite užklausos formą

TAPKITE KREDITO UNIJOS ZANAVYKŲ BANKELIS NARIU NEIŠEIDAMI IŠ NAMŲ

2020 m. Liepos 31 d.

Kredito unija Zanavykų bankelis kartu su kitomis KREDA unijų grupės narėmis žengė svarbų technologinį žingsnį – įgyvendinus elektroninės sistemos tobulinimo darbus, nuo šiol gyventojai ir verslo atstovai unijos nariais gali tapti ir nuotoliniu būdu. Tam reikalingas kompiuteris arba mobilusis telefonas su vaizdo kamera, telefono numeris su mobiliuoju parašu ir galiojantis asmens tapatybės dokumentas.

„Dabar tapimas unijos nariu tapo modernesnis, spartesnis. Įgyvendinus sistemų tobulinimo darbus padidėjo kliento aptarnavimo galimybės. Svarbu pabrėžti, kad viskas vyksta ne tik greitai, bet ir saugiai. Tikimės, kad naujos funkcijos bus patogios naudoti tiek fiziniams, tiek juridiniams klientams”, – kalbėjo Zanavykų bankelio Administracijos vadovė Meilė Mikelionienė.

Jungtinės centrinės kredito unijos, veikiančios su prekės ženklu KREDA, vadovės Kristinos Simonovič teigimu, KREDA unijų grupės narės kryptingai vykdo sau steigimo metu iškeltus tikslus.

„Dar 2017-aisiais, kuomet bendrą viziją turėdamos unijos susibūrė į KREDA grupę, numatėme ateities veiksmus, kuriuos turėsime atlikti, norėdami patenkinti gyventojų ir verslo poreikius bei keliamus reikalavimus. Dabar galiu pasakyti, kad šį tašką pasiekėme ir neketiname sustoti. Priekyje – dar daug darbų ir tikslų, kaip būti išmanesniais, užtikrinant tinkamą paslaugų veikimą ir saugumą. Tobulėdami siekiame vadovautis šiuolaikinės bankininkystės tendencijomis, nes norime būti naudingais esamiems ir potencialiems unijų klientams”, – sakė K.Simonovič. 

Nauji įdiegti patobulinimai fiziniams ir juridiniams asmenims ne tik leidžia prisijungti prie KREDA unijų narių bendruomenės, bet ir jau esamiems nariams identifikuoti save bei gauti paskolą, ar spręsti kitą su finansiniu poreikiu, asmenine bankininkyste susijusį klausimą nuotoliniu būdu.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.