Užpildykite užklausos formą

Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į kredito unijos Zanavykų bankelis skyrius vykti tik esant būtinybei

2020 m. Kovo 16 d.

Mieli klientai,

Vertindami esamą koronaviruso grėsmę, šalyje paskelbtą karantiną ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę bei užtikrinti Jūsų ir kredito unijos darbuotojų saugumą, kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į kredito unijos Zanavykų bankelis skyrius. Jei vis tik neatidėliotinai turite atvykti į padalinį, prašome prieš atvykstant į skyrių paskambinti mums nurodytais kontaktais:

Karantino metu keičiamas klientų aptarnavimo pobūdis kredito unijos skyriuose:

  • Klientai, pageidaujantys įnešti arba išsigryninti pinigus, atlikti mokėjimus ar gauti kitas bankines paslaugas (išskyrus konsultacijas), į unijos skyriaus patalpas bus įleidžiami tik po vieną.
  • Klientai, pageidaujantys pasikonsultuoti dėl įvairių tipų kreditų, indėlių, turintys kitų, su finansinėmis paslaugomis susijusių, klausimų, bus aptarnaujami telefonu +370 345 60448, +370 685 73888, elektroniniu paštu zanavykai@kreda.lt arba užpildžius užklausą kredito unijos Zanavykų bankelis internetinėje svetainėje.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti interneto banke e.kreda, esant klausimams susisiekti su kredito unijos Zanavykų bankelis darbuotojais aukščiau nurodytais kontaktais, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. 

Išlikime ramūs, būkime sąmoningi ir likime sveiki.

Kredito unija Zanavykų bankelis