Užpildykite užklausos formą

Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į kredito unijos Zanavykų bankelis skyrius vykti tik esant būtinybei

2020 m. Kovo 16 d.

Mieli klientai,

Vertindami esamą koronaviruso grėsmę, šalyje paskelbtą karantiną ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę bei užtikrinti Jūsų ir kredito unijos darbuotojų saugumą, kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į kredito unijos Zanavykų bankelis skyrius. Jei vis tik neatidėliotinai turite atvykti į padalinį, prašome prieš atvykstant į skyrių paskambinti mums nurodytais kontaktais:

Karantino metu keičiamas klientų aptarnavimo pobūdis kredito unijos skyriuose:

  • Klientai, pageidaujantys įnešti arba išsigryninti pinigus, atlikti mokėjimus ar gauti kitas bankines paslaugas (išskyrus konsultacijas), į unijos skyriaus patalpas bus įleidžiami tik po vieną.
  • Klientai, pageidaujantys pasikonsultuoti dėl įvairių tipų kreditų, indėlių, turintys kitų, su finansinėmis paslaugomis susijusių, klausimų, bus aptarnaujami telefonu +370 345 60448, +370 685 73888, elektroniniu paštu zanavykai@kreda.lt arba užpildžius užklausą kredito unijos Zanavykų bankelis internetinėje svetainėje.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti interneto banke e.kreda, esant klausimams susisiekti su kredito unijos Zanavykų bankelis darbuotojais aukščiau nurodytais kontaktais, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. 

Išlikime ramūs, būkime sąmoningi ir likime sveiki.

Kredito unija Zanavykų bankelis

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.