Užpildykite užklausos formą

Informuojame: nuo 2020 m. lapkričio mėn. 1 d. įsigalioja nauji kredito unijos Zanavykų bankelis paslaugų įkainiai

2020 m. Rugpjūčio 31 d.

330x330px LogoMieli Nariai,

Pranešame, kad nuo 2020 m. lapkričio mėn. 1 d. įsigalioja nauji kredito unijos Zanavykų bankelis paslaugų įkainiai nariams, t. y. keičiasi (grynų pinigų išmokėjimo, mokėjimo kortelės sąskaitos tvarkymo, kortelės likučio patikrinimo bankomate ir kt.) įkainiai. Siūlome naujas paslaugas (pvz. periodinis mokėjimas, kredito linijos sąskaitas), pateikiamas SEPA pervedimų atlikimo laikas.

Jūsų patogumui išsamesni pokyčiai pateikiami priede. Kviečiame susipažinti:

Paslaugų įkainiai nuo 2020-11-01 (spauskite čia)

Nariams, kurie sutinka su atnaujintais kredito unijos Zanavykų bankelis paslaugų įkainiais, nereikia atlikti jokių veiksmų. Nariai, nesutinkantys su paslaugų įkainių pakeitimais, turi teisę nutraukti banko sąskaitos, mokėjimo kortelės išdavimo ar kitos paslaugos, kuri susijusi su pakeičiamais įkainiais, sutartį iki skelbiamų pokyčių įsigaliojimo dienos, t.y. iki 2020-11-01 dienos apie tai raštu informuodami kredito uniją Zanavykų bankelis. Laikoma, kad Narys sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos kredito unijai Zanavykų bankelis nepraneša, kad su jais nesutinka.

Kilus klausimų, kreipkitės tel. +370 345 60448, el. paštu zanavykai@kreda.lt arba apsilankykite kredito unijoje Zanavykų bankelis.

Dėkojame, kad esate mūsų Narys ir naudojatės paslaugomis.

Jūsų

Kredito unija Zanavykų bankelis

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.