Užpildykite užklausos formą

Esame arčiau jūsų!

Įdarbinkite laisvas lėšas kredito unijoje Zanavykų bankelis!

Iki birželio 1-osios siūlome itin palankias sąlygas terminuotiėms indėliams. Tai – saugus būdas taupyti ir uždirbti. Turite laisvų lėšų? Taupykite su kredito unija Zanavykų bankelis ir KREDA grupe jau dabar!

Atvykite į mūsų klientų aptarnavimo skyrių arba susisiekite unijos kontaktais

Žalioji paskola ūkininkams ir verslams

Tikime tvaria energetika ir dedame pastangas, kad atsinaujinančių elektros energijos šaltinių plėtra Lietuvoje vyktų sparčiau ir sklandžiau. Siekiame ūkininkams bei verslams pasiūlyti patrauklius finansavimo sprendimus, leisiančius atnaujinti įrenginius, įrengti vėjo ar saulės elektrines.

Indėlininkui apie indėlių draudimą

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VšĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Verslo paskola

Verslo paskola – skirta smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti. Paskolos teikiamos investicijoms bei apyvartinėms lėšoms papildyti. Galimybė pasirinkti jums patogų paskolos grąžinimo grafiką. Paskola turi būti užtikrinta kredito unijai priimtino turto įkeitimu ir/arba kitomis užtikrinimo priemonėmis.

Tapkite nariu (-e)

Kredito unija yra kooperatinė bendrovė, kurios nariai yra jos savininkai (pajininkai). Narystė suteikia teisę nariui dalyvauti kredito unijos valdyme, būti išrinktu į kredito unijos valdymo organus, finansiniams metams pasibaigus dividendų forma gauti dalį kredito unijos uždirbto pelno.

Naujienos

Invega pasidalytos rizikos paskolos

2024 m. Birželio 06 d.
INVEGA PASIDALYTOS RIZIKOS PASKOLOS skirtos ūkio subjektams, veikiantiems žemės ūkio veiklos, žemės ūkio produktų gamybos, perdirbimo ir kaimo plėtros srityse. Lengvatinės paskolos, teikiamos žemesnėmis nei rinkos kainomis, taip pat skatina jaunųjų ūkininkų ir smulkiųjų ūkių

Paskolos su Invega garantija

2024 m. Birželio 06 d.
INVEGA PORTFELINĖS GARANTIJOS – smulkiam ir vidutiniam verslui finansavimo gavimą palengvinanti finansinė priemonė, kuomet jis  susiduria su kredito unijai nepatrauklaus ar nepakankamo užstato problema. Pasinaudoję portfelinės garantijos priemone, verslai galės užtikrinti 80

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai

Mūsų partneriai